ГоловнаПро компанію

Про компанію

Наша ціль - це якісне електрообладнання, продумане до найдрібніших деталей в готовій пропозиції комплексних рішень. Своїм клієнтам ми поставляємо контактора КТ, КТП, КПВ, КТПВ, також реле РЭВ 800 та РЭО 401, запасні частини. Ми представлені в більш ніж 5 країнах світу і є одним з найбільших виробників контакторів і реле в Україні.

Компанія ТОВ "Техномаркет Електрик" представляє сучасне, якісне, добре продумане електрообладнання, яке може бути застосоване в різних сферах промисловості. Ми не працюємо тільна на публіку, а враховуємо головні потреби та побажання наших клієнтів. Ми впевнені, що існує техніка, яка може служити та виконувати поставлені завдання протягом довгих років.

Завжди повна наявність товару на складі, також бездоганна якість - це головна конкурентна перевага компанії ТОВ "Техномаркет Електрик".

Основною сферою застосування обладнання нашого виробництва є комплектація кранових панелей типу: П6506, П6507, Б6503, Б6506, Б6507, К, КС, ДК, ДКС, ТА, ТСА, ТСД, ТАЗ, ТСАЗ, ДТА, ТР, ТРД; — захисні панелі ПЗКБ, ППЗБ, ПЗКМ та ін. 

Маємо можливість відвантаження продукції у Росію, Грузію та ін.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ